Kvalita Quadro

pre rozvoj samostatnosti a osobnej zodpovednosti žiakov

Kvalita Quadro – Certifikácia nábytku

Kvalita a bezpečnosť prevedenia interiérového vybavenia pre jasle, detské skupiny, materské školy, základné školy a stredné školy sú vždy na prvom mieste. Nábytok Quadro bol navrhnutý špeciálne pre vzdelávanie inštitúcie s ohľadom na náročnosť prevádzky a nutnosť zaistenia bezpečnosti užívateľov všetkých vekových kategórií. K výrobe nábytkovej série Quadro používame iba materiály najvyššej kvality s doloženou zdravotnou nezávadnosťou.Skrinky a hracie kútiky vyrábame z 18 mm hrubej laminovanej drevotriesky a atestom v odtieni javor alebo biela.

Kvalita Quadro – Precíznosť detailov

Všetky nábytkové prvky série Quadro sú konštrukčne veľmi stabilné a všetky detaily boli navrhnuté a prevedené s dôrazom na presnosť a precíznosť. Skrinky a regály Quadro sú vybavené výrezom na podlahovú lištu. Sokle skriniek sú vybavené plastovými koncovkami chrániacimi podlahy pred poškodením. Zadné steny skriniek sú vyrobené z 3 mm pohľadových MDF dosiek, vďaka tomu je možné skrinky umiestniť a použiť ich k rozdeleniu priestoru na jednotlivé zóny. Inovatívne možnosti riešenia interiéru poskytujú skrinky v tvare 1/8 kruhu.

Dvierka a zásuvky

S ohľadom na bezpečnosť užívateľov sú všetky dvierka nábytkovej série Quadro zapustené, lícujúce s korpusom skrinky. Čelné strany dvierok a zásuviek sú vyrobené z 18 mm hrubej MDF dosky, ktorá je potiahnutá odolnou termofóliou. Hrany pokryté termofóliou nevyžadujú ďalšie ukončenie, čo zvyšuje odolnosť nábytku. Úchyty dvierok a zásuviek sú bezpečnostné – zapustené. Zásuvky Quadro sú vybavené kovovými vodiacimi lištami s bezpečnostnou blokádou proti vypadávaniu. Regály Quadro možno doplniť dvierkami s klasickým otváraním do uhlu 90 stupňov, alebo bezpečnejšími dvierkami s otváraním do uhlu 180 stupňov.

Estetické a kvalitné materiály

Stoly Quadro majú zaoblené rohy, vďaka čomu sú vhodné aj pre vybavenie priestorov určených pre najmladšie deti, teda do jaslí, detských skupín a tried pre dvojročné deti.

Žinenky Quadro vyrábame z tvrdeného molitanu potiahnutého veľmi odolnou látkou imitujúcou koženku so zníženou horľavosťou. Poťahová látka je odolná proti mechanickému poškodeniu, vlhku a ľahko sa udržuje v čistote.