Domčeky Quadro

Praktické riešenia do učební a miestností

 

Domčeky Quadro

Praktické riešenia do učební a miestností

Domčeky Quadro

Priateľské a multifunkčné vybavenie, podpora adaptácie v škole

Domčeky Quadro inovatívny koncept priestoru
Quadro – skrinky – domček s 2 policami

Priestor pre relaxáciu a skladovanie

Quadro – skrinka-domček s magnetickou tabuľou a 2 policami

Multifunkčné vybavenie vzdelávacieho priestoru

Quadro domčeky sú inováciou vytvorenou ako reakcia na očakávania učiteľov a potreby detí, ktorá bola zaradená do kolekcie nábytku Quadro!

Dobre premyslený tvar a inovatívny koncept priestoru, ktorý zohľadňuje archetyp domu, odkazuje na dobré asociácie a spomienky, podporuje adaptačný proces a posilňuje pocit bezpečia.

Ďalšou výhodou domov sú použité farby a možnosť dodatočnej montáže matracmi, vankúšmi alebo inými „útulnými“ doplnkami. Zistite, prečo sú domčeky Quadro tým najlepším riešením pre materskú školu.

Domčeky Quadro – Pohodlie odpočinku a pokoja

Priateľské usporiadanie priestoru, podpora emócií dieťaťa

Deti sa radi skrývajú: potrebujú trvalý priestor, kde majú pocit bezpečia, kde sa môžu upokojiť a relaxovať.

Quadro domčeky boli navrhnuté tak, aby poskytovali deťom podmienky na relax a odpočinok. Priestor, ktorý umožňuje deťom tráviť čas osamote.

Nové riešenia línie Quadro zohľadňujú ich potrebu izolovať sa a zostať v ústraní alebo menších skupinách s cieľom upokojiť emócie spojené s intenzitou činnosti vo vzdelávacej inštitúcii. Zistite aké výhody majú Quadro domčeky.

Multifunkčná aplikácia

Domčeky Quadro – Vzdelávacie riešenia pre rozvoj dieťaťa

Quadro novinky poskytujú pohodlné skladovanie a vystavenie učebných pomôcok, ktoré umožňujú deťom ľahký a voľný prístup k nim. Kombinácia relaxačného priestoru s úložným systémom umožňuje optimálny rozvoj miestnosti a zväčšený priestor na hranie. Kombinácia relaxačného priestoru s úložným systémom umožňuje optimálny rozvoj miestnosti a zväčšený priestor na hranie.

Model s magnetickou doskou umožňuje vzdelávacie využitie priestoru na hru a učenie v prostredí priateľskom k deťom.

Verzia s farebnou zadnou stenou dodáva interiéru útulný charakter, čím spríjemňuje vizuálne vnímanie miesta. Objavte mnoho možností ako usporiadať Vaše vybavenie.

Domčeky Quadro – Množstvo riešení a opatrení

Viacnásobná expozícia a možnosti ukladania

Domčeky Quadro, rovnako ako celá kolekcia Quadro Nábytok, majú podtón a vzdelávaciu hodnotu. Berú do úvahy potreby detí všetkých vekových kategórií a ich rozmery vám umožňujú starať sa o vašu komfortnú zónu.

Domčeky Quadro vytvárajú podmienky pre voľnú zábavu a rozvoj vzdelávania.

Domčeky Quadro sa vyznačujú množstvom riešení usporiadania priestoru: ponúkame možnosť výberu skriniek s funkčnými policami, ktoré sa dodávajú v troch veľkostiach. Všetky domy, ktoré sú k dispozícii v ponuke Quadro, je možné navzájom kombinovať, dopĺňať dverami a nastaviť v akýchkoľvek konfiguráciách. Pozrite sa, ako optimálne využiť priestor v materskej škole.

Všestrannosť riešení

Domčeky Quadro – Optimálne využitie priestoru v objekte

Quadro novinky sú inovatívne návrhy pre interiérový dizajn. Kolekcia obsahuje priestorovo úsporné riešenia a priestorovú funkčnosť pri zachovaní estetiky a bezpečnosti.

Závesné skrinky v tvare domčekov vám umožňujú bezpečne uložiť pomôcky mimo dosahu najmenších detí. Okrem toho závesné skrinky na stenu umožňujú ušetriť miesto a zväčšiť priestor na skladovanie a expozíciu.

Elegantný dizajn a bohaté farby robia zariadenie vhodným do akéhokoľvek priestoru vo vzdelávacej inštitúcii. Pozrite si naše odporúčania.

Domčeky Quadro Odporúčame

Vyberte si najlepšie riešenia pre vaše zariadenie

Quadro – skrinka-domček s magnetickou tabuľou

  • Laminovaná doska v javorových alebo bielych tónoch
  • Môže byť doplnený malými dverami
  • Zadná strana skrinky je pokrytá magnetickou farbou

Quadro – skrinka-domček

s 2 policami

  • Vyrobené z javorovej alebo bielej laminovanej dosky
  • Môže byť doplnený malými dverami
  • Novinka! Dvere s tichým zatváraním

Závesná skrinka

Quadro domček

  • Vyrobené z javorovej alebo bielej laminovanej dosky
  • Farebné prvky vyrobené z MDF s hrúbkou 12 mm
  • Farebné prvky pokryté odolnou termoplastickou dyhou

Top produkt Quadro

Domček Quadro s farebnou zadnou stenou

Univerzálne multifunkčné skrine v tvare domov z laminovanej dosky s hrúbkou 18 mm a preglejky s hrúbkou 18 mm. Množstvo farebných riešení, až 12 rôznych farieb zadnej steny, spôsobuje, že skrinky sa zmestia do akéhokoľvek priestoru a v závislosti od účelu môžu tónovať tento priestor alebo ho oživiť. Domčeky môžu byť doplnené malými dverami alebo dverami s tichým uzáverom. Zadná časť skrinky je vyrobená z 18 mm hrubej dosky pokrytej odolnou termoplastickou dyhou. Rozm. 155 x 60 x 186 cm. Sú k dispozícii v javorových alebo bielych tónoch. Zistite, čo si naši klienti vyberajú najčastejšie.

ZOBRAZIŤ VIAC

Vankúše

Vankúše s odnímateľným látkovým poťahom na zips

ZOBRAZIŤ

Najčastejšie vyberané s Domčekmi Quadro

Matrace

Pohodlný matrac dopĺňajúci Domček Quadro, môže byť tiež použitý ako samostatné sedadlo

ZOBRAZIŤ

Deti v materskej škole trávia deň hraním sa s prvkami učenia. Počas tejto doby deti vstupujú do vývojovej fázy. Začína sa pre nich obdobie nadväzovania kontaktu s inou osobou, intenzívne sa rozvíjajú ich komunikačné kompetencie a empatické zručnosti. Je to tiež čas, keď sa zavádzajú základy sociálno-emocionálnej výchovy zameranej na zlepšenie vytvárania a vedenia vzťahov s ostatnými členmi spoločnosti. Quadro nábytok je univerzálnou voľbou pre materskú školu, ktorá okrem atraktívneho vzhľadu ponúka vysoko funkčné riešenia. Kolekcia nábytku Quadro má okrem tradičného nábytku, 1/8 kolesových skriniek, šatníkov, stolov, stoličiek či iných prvkov vybavenia miestností vo vzdelávacích inštitúciách aj moderné riešenia. Jedným z takýchto riešení sú skrýše, ktoré si predškoláci obľúbili kvôli možnosti úkrytu a ďalšiemu miestu na hranie. Stojí za to pripomenúť, že vytváranie pozitívnych spomienok a spojení s domácim a rodinným teplom je veľmi dôležité pri formovaní svetonázoru u detí. V neskoršom štádiu vývoja to môže zohrávať kľúčovú úlohu pri oceňovaní a klasifikácii priorít v každodennom živote. Okrem toho by mal byť dom útočiskom a bezpečným priestorom pre deti. Umiestnenie Domčeku Quadro do materskej školy alebo škôlky tak pomôže lepšie sa prispôsobiť inému prostrediu a tiež pomôže deťom v materskom a predškolskom veku cítiť sa sebaisto a bezpečne.

Domčeky Quadro majú pastelové farby, ktoré povzbudzujú deti k odpočinku a pomáhajú im uvoľniť oči. Boli vybavené magnetickým chrbtom, čo ďalej zvyšuje možnosť personalizácie nábytku a jeho zdobenia v závislosti od potrieb príležitosti alebo súvisiacich s dizajnom interiéru. Chaty-úkryty môžu byť vybavené ďalším matracom a vankúšmi, ktoré ešte viac spríjemňujú odpočinok, upokojujúce emócie a relaxáciu. Domčeky Quadro môžu byť tiež použité ako priestranné skrinky na skladovanie hračiek alebo vzdelávacích materiálov. Okrem toho, vybavené uzamykateľnými dverami, pomáhajú udržiavať poriadok v miestnosti a zároveň poskytujú deťom bezplatný prístup k hračkám. Domčeky Quadro boli vytvorené z materiálov odolných voči mechanickým poraneniam, ktoré poskytujú bezpečný čas pre deti v škôlkarskom a predškolskom veku v zariadení. Stojí za zmienku, že skrýše domčekov sú univerzálnou farebnou schémou a vizuálne atraktívnym prvkom skupinového priestoru. Dokonale zapadajú do výzdoby takmer každej materskej školy alebo škôlky. Domčeky Quadro sa odporúčajú pre batoľatá a deti predškolského veku, ktoré sa radi hrajú a vytvárajú rôzne úkryty v miestnosti.