Materská škola

Bezpečná predškolská herňa vybavená nábytkom Quadro

 

Materská škola

Bezpečná predškolská herňa vybavená nábytkom Quadro

 

Materská škola

Bezpečná predškolská herňa vybavená nábytkom Quadro

Materska škola

Vybavenie pre rozvoj predškolských detí

Nábytok Quadro pre materské školy
Paravány Flóra – zostava 2
Kútik Flóra
Quadro – zostava Flóra
Obdĺžnikový stôl Flexi so 6 stoličkami Filipko
Quadro – zostava 162

Predškolské vzdelávanie patrí medzi kľúčové etapy rozvoja detí. Deti v tejto životnej etape prechádzajú rýchlym rozvojom a nové skúsenosti a poznatky z okolitého sveta nasávajú ako špongia. Predškolská herňa vychádza v ústrety potrebám detí a umožňuje multizmyslové poznávanie okolitého sveta. Priestor herne rozdeľujeme na jednotlivé zóny, kútiky, pracovné miesta a centrá aktivít. Široký výber skriniek Quadro Vám umožní jednotlivé kútiky a zóny podľa aktuálnych potrieb modifikovať. Zistite, aký vplyv má výber správnej farby pre vašu materskú školu.

Vybavenie pre materské školy – Význam farieb

Priaznivá a stimulujúca paleta farieb

Výberom vhodných farieb a farebných kombinácií podtrhneme moderný vzhľad priestorov vybavených nábytkom Quadro.

Zladené farby povzbudzujú zmysly a stimulujú aktivitu.

 Farby prírody použité v nábytkovej sérii Quadro, teda sivá, biela, limetková, bledomodrá, ďalej odtiene hnedej a béžovej, vytvárajú pocit bezpečia. Objavte moderné vybavenie materskej školy.

Univerzálne riešenia a kvalita spracovania

Modulové prvky pre tvorenie zostáv

Vybavenie materskej školy musí spĺňať radu bezpečnostných a hygienických štandardov a zároveň poskytovať priestor pre voľné hry a spoznávanie sveta. Nábytok Quadro preto vyrábame z laminovanej drevotriesky najvyššej kvality, s hrúbkou 18 mm, ukončené 2 mm hranou. Dvierka ku skrinkám Quadro sú dostupné aj v prevedení s bezpečnostnými pántami umožňujúcimi otvorenie dvierok až do uhlu 180°. Použitím dvierok s možnosťou plného otvorenia predchádzame úrazom detí aj riziku poškodenia skrinky. Modulové riešenia série, spolu s mobilnými prvkami umožňujúcimi prispôsobenie interiéru aktuálnym potrebám detí navádzajú k aktivite, k samostatnému skúmaniu okolia a k práci v centrách rôznych aktivít. Zaujímavý interiér podnecuje detskú zvedavosť a prináša nové výzvy. Pozrite si naše návrhy zariadení.

Nábytok Quadro pre materské školy

Malá zostava žineniek Quadro

  • Geometrické tvary žineniek využijeme v rámci rozvoja matematických predstáv
  • Veľké molitanové prvky podnecujú k stavaniu rôznorodých trojrozmerných konštrukcií

Quadro zostava 7

  • Moderný dizajn a tvary pre výnimočný vzhľad predškolskej herne
  • Skrinky v tvare 1/8 kruhu umožnia rozdelenie miestnosti na jednotlivé zóny
  • Police a regály uľahčia prehľadné usporiadanie pomôcok a hračiek

Quadro – zostava 162, 90°

  • Súprava nábytku Quadro, pozostávajúca z troch skrýšových skriniek Quadro
  • Bezpečná forma, domček – úkryt
  • Útulné miesto na upokojenie

TOP produkt Quadro

Skrinka- skrýša v tvare domčeka, doplnená okienkom a pohodlným sedákom. Túto výnimočnú skrinku deti využívajú k spoločným hrám, zároveň slúži aj ako miesto pre kľudný odpočinok. Zistite, čo naši zákazníci najčastejšie nakupujú.

ZOBRAZIŤ DETAILY

Detská drevená stolička Filipko

pre predškolské deti

ZOBRAZIŤ

Spolu s vybavením Quadro
klienti najčastejšie kupujú

Tichý stôl

Pracovné dosky vyrobené zo špeciálnych materiálov znižujú hladinu hluku v triede

ZOBRAZIŤ

Izba materskej školy by mala byť praktická, bezpečná a plná inšpirácie. Materská škola by mala poskytnúť priestor pre rozvoj osobnosti a priestor pre slobodné vyjadrovanie emócií. Quadro nábytok podporuje vývoj dieťaťa v tomto dôležitom období pre neho. Vďaka svojej modulárnej forme nábytok zlepšuje kognitívne procesy a diverzifikuje priestor. Stojí za zmienku, že nábytok Quadro funguje dobre aj pri vytváraní tematických zákutí, ktoré stimulujú detskú fantáziu a dávajú ďalšie príležitosti na hranie. Mobilný nábytok vám umožňuje bezproblémovo zmeniť usporiadanie miestnosti materskej školy, čo uľahčuje zavedenie zmien a zlepšení v každodennej práci skupiny. Moderný nábytok zo zostavy Quadro sa dodáva v mnohých tlmených odtieňoch, ktoré pozitívne ovplyvňujú vnímanie detí predškolského veku a budujú v nich pocit bezpečia vďaka farbám, ktoré pripomínajú prírodu.

Miestnosť materskej školy musí spĺňať bezpečnostné podmienky, aby deti mohli s istotou rozvíjať svoje zručnosti a formovať svoje budúce vášne. Preto boli pri výrobe nábytku Quadro použité vysokokvalitné materiály, ktoré zaručujú pevnosť a odolnosť voči mechanickým zraneniam. Okrem toho bolo mnoho skriniek vybavených pántmi, ktoré umožňujú otvorenie dverí pod uhlom 180 stupňov, čím sa zabráni možným nárazom. Quadro nábytok v miestnosti materskej školy poskytuje ďalší priestor na učenie a hranie. Domy-úkryty si uvedomujú potrebu detí skryť sa a preskúmať oblasť. Okrem toho sú miestom na spoločné hranie a relaxáciu a doplnené zodpovedajúcimi doplnkami robia deťom veľkú radosť a zatraktívnia ich deň v materskej škole. Mobilný nábytok z tematických zbierok prináša moderný prístup k motívom, ako sú: more, hory, les alebo príroda. Postupne si deti zvyknú správne klasifikovať prvky do kategórií a upevňovať tematické asociácie. Vďaka vstavaným sedadlám a pastelovým odtieňom umožňujú deťom upokojiť sa a odpočinúť si v materskej škole.

Zostava nábytku Quadro zahŕňa aj modulárne skrinky pre 1/8 kolieska, ktoré môžu uľahčiť proces vytvárania rohov alebo rozdelenia miestnosti na tematické alebo úžitkové zóny. Početné police a skrine určite zvyknú deti predškolského veku udržiavať poriadok pri hraní. Okrem toho nábytok Quadro podporuje potrebu výstavby a základného učenia sa počítania s odkazom na matematické vzdelanie a svet čísel od útleho veku. Predškoláci môžu používať nábytok Quadro na hranie aj odpočinok a vďaka mnohým ďalším prvkom, ktoré dopĺňajú súpravy, sa zostava stáva jedinečnou a jedinečne obohacuje miestnosť v predškolskom zariadení.