Tematické zostavy Quadro

Harmonické prostredie pre zábavu a učenie

Tematické zostavy QUADRO – Novinka 2021

Tematické nábytkové súpravy z kolekcie QUADRO

Quadro - Tematické zostavy Flóra 90 st., tiché zatváranie, korpus javor
Quadro – Zostava Flora 90 st.

Tematická nábytková súprava Quadro Flora

Kvetinový koberec

Rozvíja kreatívny prístup k hre a podporuje skupinové cvičenia

Stolová doska Quadro obdĺžniková so zeleným lemovaním

Stolová doska so zaoblenými rohmi, ukončená farebným lemovaním ABS

Sedačka 3-miestna Inflamea

Sedadlo s vysokou odolnosťou voči nečistotám a vlhkosti

Tematické súpravy Quadro nábytku obohatili ponuku nábytku InsGraf v roku 2021.

Aby sme splnili očakávania riaditeľov a učiteľov, doplnili sme kolekciu Quadro o tematické nábytkové zostavy. Použitie hlavného motívu na čelách skriniek a doplnenie miestností vhodnými doplnkami robí usporiadanie miestností čistým potešením. Správne zvolené farby, forma a ďalšie aplikácie odkazujúce na konkrétne témy vytvárajú ucelený celok a harmonické prostredie rozvoja. Správne zvolené farby, forma a ďalšie aplikácie odkazujúce na konkrétne témy vytvárajú ucelený celok a harmonické prostredie rozvoja. 

Medzi tematické novinky patria: nábytkárske súpravy HORY, PALÁC, MORE, FLÓRA a LES. Zistite viac.

Stimulujúce prostredie pre zábavu a učenie

Tematické zostavy QUADRO – Kvalitné a bezpečné riešenia

S nábytkom s tematikou Quadro vytvoríte priestor, kde sa každý používateľ bude cítiť bezpečne a výnimočne.

Odolná a bezpečná konštrukcia z laminovanej dosky v dvoch odtieňoch (biela a javorová), zaručuje dlhodobú spokojnosť s výrobkami a dokonalé prispôsobenie sa každému interiéru. Čelá nábytku sú navrhnuté pre dlhodobú použiteľnosť. Vysoká kvalita a aplikácia z najlepších materiálov robí nábytok slúžiť v každej materskej škole a škole po mnoho rokov. Zobraziť viac.

Tematické zostavy Quadro – Všestrannosť riešení

Optimálne využitie priestoru v objekte

Quadro novinky sú návrhy interiérového dizajnu, vrátane riešení, ktoré vám umožnia vytvoriť vizuálne veľmi atraktívny priestor. Súvislá farebná schéma a zladené prvky vytvoria prostredie, do ktorého sa deti vrátia s úsmevom na perách.

Základnú zostavu je možné doplniť o zodpovedajúce doplnky, ako sú aplikácie na stenu, koberce alebo hracie rohy so zodpovedajúcimi motívmi. ktoré obohatia tematický kútik a rozšíria možnosti hry.

Stimulujúce motívy použité na nábytku Quadro otvárajú cestu k usporiadaniu priestoru, ktorý vytvára vynikajúce vývojové podmienky. Jedinečné aplikácie poskytujú veľa príležitostí pre kreatívnu a rozmanitú zábavu. Prezrite si tematické zostavy Quadro.

Zostavy tematikou Quadro

Vyberte si najlepšie riešenia pre vaše zariadenie

ZOSTAVA LES

Zostava Les – modulárna séria odkazujúca na prírodu. Zelené, živé odtiene a prvky, ako sú huby, stromy alebo vtáky, vytvárajú lesné podnebie. Krabica na kolesách uľahčuje pohyb nábytku a umožňuje prístup k nemu na oboch stranách.

ZOSTAVA FLÓRA

Zostava Flóra – séria má listové aplikácie v pastelových odtieňoch a motív stromu. Môže byť doplnený kobercom Flóra, ktorý ponúka ešte viac príležitostí učiť sa, hrať sa alebo odpočívať.

ZOSTAVA ZÁMOK

Zostava Zámok – obsahuje prvky odkazujúce na rozprávkový svet: má veže, aplikácie malých okien a stenu. Krabica na kolesách poskytuje ďalšie príležitosti na zmenu dizajnu súpravy.

ZOSTAVA HORY

Zostava Hory – má skalnaté aplikácie napodobňujúce hory. Zásuvky majú tematické značenie, čelá s farebnými prvkami pripomínajú zasnežené vrcholy alebo horskú lúku.

ZOSTAVA MORE

Zostava More – má modré odtiene, odkazujúce na morskú expedíciu. Obsahuje matrac, ktorý umožňuje dieťaťu relaxovať a početné tematické aplikácie vizuálne zatraktívnia súpravu a rozvíjajú detskú predstavivosť.

Novinky 2022 v tematickej zbierke Quadro

Doplňte kolekciu šatníkmi a zrkadlami s tematickými aplikáciami!

Tematické zostavy Quadro – Top produkt

Quadro zostava More 90 st., tiché zatváranie

Tematický set „Quadro More“ s viacfarebnými aplikáciami, zobrazujúcimi morské vlny, delfíny, loď a ryby, je veľkou inšpiráciou pre zábavu. 

Mäkké matrace poskytujú pohodlie pri hraní, ale tiež vytvárajú pohodlnú zónu relaxácie a pokoja. Skrinky boli navrhnuté tak, aby aj tí najmladší mali prístup ku všetkým článkom. Tematickú sadu je možné doplniť doplnkami, ako sú okrúhle vankúše alebo koberec „Morské vlny“, ktoré navyše spestria možnosti skupinovej a individuálnej hry. Skontrolujte, čo si naši klienti vyberajú.

ZOBRAZIŤ VIAC

Koberec Vtáčiky

Koberec tematicky odkazujúci na kolekciu Quadro Les

ZOBRAZIŤ

Najčastejšie vyberané s Domčekmi Quadro

Kútik malého horolezca

Kútik pre malého milovníka hôr, tematicky odkazujúci na kolekciu Quadro Hory

ZOBRAZIŤ

Tematické zostavy Quadro – moderný nábytok pre vzdelávacie inštitúcie.