Škola

Moderná trieda Quadro

 

Škola

Moderná trieda Quadro

Nábytok Quadro – Kmeňové triedy a odborné učebne

Priestor ako didaktická pomôcka

vybavenie pre školy Quadro
Quadro zostava 45

Multifunkčný regál pre uskladnenie edukačných pomôcok

Školské lavice a stoličky T

Regulácia výšky umožňuje prispôsobenie aktuálnym potrebám žiakov

Quadro zostava 38

Farebné dvierka zjemnia priestor triedy

Quadro zostava 4

Uzamykateľné skrinky sú určené pre pedagógov

Pri plánovaní nových školských učební oceníme predovšetkým modulové riešenia, vzájomnú kompatibilitu jednotlivých prvkov, bezpečné riešenia a ergonómiu nábytku. Nábytková séria Quadro bola navrhnutá pre potreby vzdelávacích inštitúcií. Z jednoduchých a nadčasových prvkov zostavíme interiér ideálny ako pre kmeňové triedy základnej alebo strednej školy, tak aj pre odborné učebne. Objavte vybavenie podporujúce rozvoj žiakov.

Moderný priestor pre školy pre moderné vzdelávanie

Vybavenie interiéru podporujúceho didaktické procesy

Kompromisy nepripúšťame. Quadro prináša kvalitu materiálov a prevedenia, moderný dizajn, funkčnosť a multifunkčnosť jednotlivých prvkov vybavenia a široký výber farieb vhodných pre vzdelávacie inštitúcie. Neoddeliteľnou súčasťou vzdelávacieho procesu je rozvoj samostatnosti a podpora hľadania vlastných riešení pri súčasnom dodržaní bezpečnostných pravidiel. Skrinky Quadro pre školy jednoducho prispôsobíte telesnej výške žiakov, ktorým tak otvoríte možnosť prístupu k jednotlivým edukačným pomôckam. Zaoblené tvary a zapustené úchyty zvyšujú bezpečnosť detí. Zistite, ako efektívne využívať priestor v škole a v triede.

Mobilné modulové prvky pre školy

Mobilné prvky pre variabilné zmeny usporiadania priestoru

Nábytok Quadro Mobilné modulové prvky pre školy

Presné plánovanie a znalosť potrieb užívateľov sú základom úspechu. Školský nábytok Quadro si môžete sami naplánovať. Pomocou jednoduchého plánovača vyberiete skrinky a regále, ktoré následne pomocou doplnkov prispôsobíte potrebám svojej vlastnej triedy. Mobilné interiérové prvky Vám umožnia operatívnu zmenu usporiadania miestnosti podľa aktuálnych vzdelávacích potrieb. Objavte možnosti kolekcie Quadro pre školy.

Nábytok Quadro pre školy

Quadro zostava 40

  • Perfektné riešenie do malých miestností. Poskytne miesto pre umiestnenie pomôcok dostupných žiakom a uzamykateľný priestor pre pedagóga.
  • Estetika podľa najnovších trendov vybavenia interiéru.
  • Modulovú zostavu je možné časom rozšíriť o ďalšie moduly.

Quadro zostava 38

  • Estetické riešenie prinášajúce farebný prvok do interiéru triedy.
  • Priestor pre osobné veci žiakov.
  • Jednotlivé predely možno doplniť policami.

Quadro zostava 45

  • Otvorené police pre expozíciu edukačných pomôcok.
  • Mobilné úložné boxy uľahčujú vytvorenie poriadku v miestnosti
  • Nadčasová kombinácia svetlého dreva a bielych doplnkov.

Doplnok
kolekcie Quadro

Interaktívny monitor InsGraf DIGITAL pre školy umožňuje vykonávať moderné, aktivizujúce didaktické kurzy pomocou nových technológií. Tento exkluzívny produkt zaručuje vysoký komfort práce a vyznačuje sa inováciou, spoľahlivosťou a elegantným dizajnom. Zistite, čo si naši zákazníci objednávajú najčastejšie.

ZOBRAZIŤ VIAC

Stoličky Flexi

Mobilné stoličky s reguláciou výšky a predĺženou zárukou.

ZOBRAZIŤ

Spolu s vybavením Quadro
klienti najčastejšie kupujú

Trojuholníkové stoly Mila

Mobilné stoly pre rýchlu zmenu usporiadania triedy.

ZOBRAZIŤ

Školáci prechádzajú veľmi ťažkou fázou adaptácie na nové prostredie a životný štýl. Opúšťajú neustále hry v prospech čiastočnej disciplíny a niekoľkohodinového sedenia v laviciach v triede. Aby sa im toto ťažké obdobie uľahčilo, škola by mala zariadenie vybaviť moderným nábytkom.

Quadro nábytok má inovatívne riešenia pre školské učebne. Vďaka modulárnemu charakteru je možné prvky zariadenia voľne kombinovať, ako aj vytvárať samostatné tematické zóny alebo miesta pre skupinovú prácu pre študentov. Vďaka svojej funkčnosti sú veľmi univerzálnym riešením a umožňujú vám pohodlne a rýchlo zmeniť usporiadanie triedy v závislosti od potrieb a okolností. Quadro nábytok pre školy je dobrou voľbou pre triedy vzdelávania v ranom detstve aj staršie ročníky strednej školy. Ich výhodou je prispôsobiť sa potrebám študentov a vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov umožňujú dlhodobé používanie. Tento nábytok sa stáva alternatívou k tradičným, klasickým interiérom učebne. Súčasťou kolekcie sú aj priestranné uzamykateľné skrine, šatne či nábytok pre administratívnu kanceláriu alebo riaditeľskú izbu. Stojí za zmienku, že nábytok Quadro má okrem moderného dizajnu mnoho odtieňov dvierok, vďaka ktorým môže byť každý šatník pre triedu správne prispôsobený v súlade s individuálnymi potrebami študentov a interiérovým dizajnom triedy. Quadro nábytok je vybavený 90 a 180-stupňovými sklopnými zámkami, ktoré zabraňujú náhodným zraneniam detí, a správne pokrytá textúra prednej časti nábytku ho robí funkčným oveľa dlhšie, čo je veľmi dôležité najmä vtedy, keď k nemu majú školáci prístup.

Školáci sa učia správne vzorce, ktoré správne vytvorené počas tohto obdobia s nimi zostanú po celý život. Quadro nábytok a školské lavice, ktoré dávajú svojim používateľom pocit pohodlia, pohodlia práce a zabezpečujú správne držanie chrbta a nôh študentov. Quadro nábytok bol navrhnutý s ohľadom na najvyššiu úroveň pohodlia s prihliadnutím na moderné riešenia pre školskú triedu. Školské lavice Quadro sú vyrobené z odolných materiálov, odolných voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Okrem trvanlivej konštrukcie z vysoko kvalitných materiálov môžu byť stoly Quadro vybavené nastaviteľnými nohami, vďaka čomu kus nábytku rastie s každým dieťaťom. Dosky majú dodatočnú dyhu, ktorá chráni boky laminovanej dosky.