Funkčnosť Quadro

Funkčný nábytok pre podporu prirodzených schopností rozvoja

Funkčnosť Quadro – Atmosféra v miestnosti

Nábytková séria Quadro sa prispôsobí individuálnym potrebám užívateľov vzdelávacích priestorov.

Riešenia Quadro sú prispôsobené vzdelávacím a individuálnym potrebám detí a mládeže. Návrhy miestností vybavených nábytkom Quadro umožňuje vzdelávacím inštitúciám zaistiť ergonomické a komfortné podmienky pre žiakov, pedagógov aj rodičov. .

Dôraz kladieme na kvalitu materiálov a ich prevedenie, bezpečnosť užívateľov, funkčnosť nábytku a jeho variabilitu. Prinášame inšpirácie, delíme sa s dobrými skúsenosťami, propagujeme overené riešenia, doporučujeme multifunkčné moduly, ktoré ,,rastú” spolu s deťmi. Sme Insgraf. Funkčnosť Quadro. Určujeme trendy.

Zamerané na bezpečnosť a funkčnosť

Nábytková séria Quadro sa prispôsobí rôznorodým potrebám užívateľov. Najmladším deťom umožní spoznávanie okolitého sveta. Bezpečné ukončenie hrán a zaoblené rohy zaistia bezpečnosť malých užívateľov počas veselých hier. Farebné predné strany skriniek upútajú detskú pozornosť a odolná termofólia na dvierkach a zásuvkách zaistí estetický vzhľad miestnosti.

Široká škála rôznorodých skriniek a doplnkového programu umožní zostavenie nábytku podľa individuálnych potrieb. Ergonómia a funkčnosť nábytkovej série Quadro umožní aj uspokojenie potreby odpočinku a zkľudnenia.Súčasťou série Quadro sú aj špeciálne skrinky a skrýše, ktoré deťom poslúžia ako útočisko pred hlukom triedy alebo herne a v prípade potreby umožní zkľudnenie v bezpečnom kútiku.

Nástroj pre plánovanie priestoru

Nepotrebujete profesionálny program pre návrhy vybavenia priestoru. S našim plánovačom si svoj priestor jednoducho naplánujete sami. Nábytková séria Quadro je prispôsobená samostatnému plánovaniu farebných i rozmerových kombinácií. Náš unikátny plánovač umožní rýchle prispôsobenie nábytku potrebám a rozmerom konkrétnej miestnosti. Základné nábytkové prvky možno doplniť dvierkami, zásuvkami a boxami s kolieskami.

Široký výber 12 vzájomne ladiacich odtieňov. Všetky dostupné prvky sú univerzálne, vhodné pre vybavenie jaslí, materských škôl, školských učební i kabinetov a zborovní.. Podľa veku užívateľov si z ponuky vyberiete vhodnú veľkosť skriniek.


Funkčnosť Quadro

V ukážkových realizáciách priestorov vybavených nábytkom série Quadro si nemožno nevšimnúť multifunkčnosti a širokých možností využitia jednotlivých prvkov. Skrinku, ktorá v predškolskej herni funguje ako stôl k výtvarným aktivitám, využijete v školskej knižnici alebo družine ako praktický úložný priestor na knihy a časopisy.
Nábytkovú sériu Quadro sme navrhli na základe požiadaviek škôl, ktoré sa denne stretávajú s obmedzeným priestorom. Mobilné prvky interiérového vybavenia vzdelávacích inštitúcií poskytujú riešenie prispôsobené aktuálnym potrebám pedagógov a žiakov.

PREČO QUADRO

MODERNÝ DIZAJN

a precízne prevedenie

ŠIROKÝ VÝBER

kompletná ucelená ponuka produktov pre všetky stupne vzdelávania

VYSOKÁ KVALITA

zaručená odolnými materiálmi

UNIVERZÁLNE ROZMERY

prispôsobené potrebám žiakov aj pedagógov

BEZPEČNOSŤ UŽÍVATEĽOV

zaoblené rohy a oblé tvary

FAREBNÁ ŠKÁLA

vhodná pre materské, základne i stredné školy